Košele

Odev bez kompromisov

Košeľa na mieru je odev bez kompromisov, už viac nemusíte strácať čas hľadaním košele, ktorá Vám aj napriek Vášmu úsiliu nesedí. U nás si v pohodlí vyberiete z viac ako 1000 dezénov tej najjemnejšej egyptskej a kalifornskej bavlny.

Košele šité na mieru

Men's bespoke studio

Už nemusíte strácať čas zháňaným košele , ktorá Vám aj napriek Vášmu úsiliu nesedí. U nás si v pohodlí vyberiete z viac ako 1000 dezénov tej najjemnejšej egyptskej a kalifornskej bavlny. Spolupracujeme s elitným dodávateľom materiálov s tradičnou talianskou firmou Albini Su Misura. Vďaka našej spolupráce Vám môžeme ponúknuť tie najkvalitnejšie tkaniny, v rôznych väzbách, úpravách, dezénoch a farbách. Záleží len na Vás aký komfort od košele očakávate.

 

Košeľa tvorí základnú súčasť pánskeho šatníka a preto kladieme mimoriadnu pozornosť pri výbere strihu a materiálu na košele. Ručne strihaná košeľa a precízna krajčírska práca zabezpečuje dokonalé sadnutie košele na Vašu postavu. Z nášho portfólia ponuky si môžete vybrať košele určené pre biznis, neformálne príležitosti, voľný čas alebo športové aktivity ako napríklad golf.  Vysoká kvalita šitia a odborné poradenstvo  Vám zaručujú najvyšší komfort pri nosení košele z dieľne Rochell men’s bespoke studio.

Doba dodania: 3 týždne
Expresná doba dodania do 3 dní